Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wiecie czy i gdzie da się zrobić własny znaczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wiecie czy i gdzie da się zrobić własny znaczek

    Ziomal, na spocie doslalismy od bogusia(MT) Gtech'a i sie bawilismy nim
    autko mialo wtedy zimowe opony, i bylo mokro(kiepski start)
    na letnich podejzewam ze bylo by lepij
    Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
    Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

  • #2
    wiecie czy i gdzie da się zrobić własny znaczek

    mam pytanie i świadomość ze chodzi mi o wielki mi to tuning :szeroki_usmiech ale zapytam

    tak sobie pomyślałem, czy dałoby się wykonać gdzieś indywidualny projekt na okrągłym emblemacie na przodzie i tyle Skody? aby zastąpić zielone dzieło czymś całkiem swoim...

    wiem że są takie np w milotecu bajerowane i takie czyste
    nakładka z miloteca
    ale te bajerowane mi się nie podobają

    hmm. teraz przyszło mi do głowy że jakąś techniką graficzną dałoby się może to pomalować okleić - tylko jak tu osiągnąć wytrzymałość na długie kilometry, komary i myjnie...
    macie jakieś pomysły

    Komentarz


    • #3
      Tez sie nad tym kiedys zastanawialem
      Moze kupic ten miloteca i pomalowac go aerografem ? :roll:
      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

      Komentarz


      • #4
        ello
        Da się zrobić taki znaczek. Technologia ta nazywa się polimer. Po pierwsze musisz wydrukowac na podłożu (metal, plastik, karton itp) swój wzór. Potem zalewa sie to polimerem utwardzanym w swietle UV i gotowe. Poszukaj u siebie firmy która robi tzw. pinsy to jest to samo. Co do kosztów to przy zamówieniu jednostkowym nie bedzie to pewnie tanio. Firmą która sprzedaje tą technologie jest Agro w Gdańsku (nie jestem jej pracownikiem ) Grawerton.pl - Urządzenia i Produkty do Sublimacji. Mozesz do nich zadzwonić i zapytać komu sprzedali swój system w twoim miescie i bedziesz miał namiary
        usrany pracą po same pachy

        Komentarz


        • #5
          możesz zawsze spróbować wydrukować swoj znaczek, przykleić go na oryginał, a następnie albo zamalować bezbarwnym, albo zakleić folią uv.
          Zapraszam na www.rebel-tuning.com

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X